
Trotec profesionalni vlagomer T 660
51 840,00 RSD
Cena je sa PDV-om
Garancija i servis obezbedjeni 2 godine
Profesionalan ručni merni uređaj za brzo određivanje vlage u površinskim područjima bez uništavanja
T660 je optimalan za brzo određivanje raspodjela vlage bez uništavanja u površinskim područjima do 4 cm.
Na temelju integrisane funkcije izbora materijala T660 za anhidrit i cement premaz se merni rezultati po potrebi mogu direktno indikativno prikazivati u merama ili CM-% na displeju T660.
Posebno za polagače podova je ova integrisano konvertiranje merne vrednosti praktičan pomoćnik za brzu kontrolu zrelosti obloge.
Pored testiranja zrelosti obloge građevinskog materijala kod CM-merenja je T660 podoban i za merenje vlage drveta bez uništavanja po dielektričnom postupku (indikativno).
Briljantan displej velikim brojevima
T660 je opremeljen sa specijalnim staklom displeja, koji i po jakom suncu garantuje prikaz sa jakim kontrastom i u kombinaciji sa prikazom mernih vrednosti s velikim slovima omogućuje brzu i pouzdanu detekciju raspodjela vlage na zidovima ili podovima.
Integrisana alarmna funkcija
Praktično i vkaišski štedljivo: Prije merenja možete postavkom T610 definirati individualnu graničnu vrednost. Ako se ta granična vrednost alarma onda tokom merenja prekorači, automatski se oglašava akustičan signal.
Na taj način se mogu da mere i veliki zidovi i podovi brzo i efektivno. Tijekom merenja se možete koncentrirati isključivo na merni objekt, bez da morate stalno morate pratiti merne rezultate na displeju!
Takođe idealno za izgradnju dijagnostičkih kombinovanih merenja sa uređajem za merenje vlage materijala T610
Kombinovanim merenjem vlage blizu površine sa T660 i duboke vlage sa T610, čak i složeni odnosi se mogu okarakterisati, razgraničiti i klasifikovati, na primer pojave higroskopske vlage usled saliniteta ili lokacije curenja i curenja. T660 beleži gornja dva do četiri cm građevinskog materijala, a T610 meri vrednosti zapreminske vlage do dubine od 30 cm.
Pomoću mrežnog merenja, onda se mogu dobiti značajni rezultati za višedimenzionalnu distribuciju vlage na osnovu merenja površine i dubine. Softver MultiMeasure Studio uključen u obim isporuke nudi vam zgodnu pomoćnu funkciju za kreiranje i vizuelizaciju merenja mreže kada postoji aktivna USB veza sa mernim uređajem.
Prednosti u praksi:
Po najvećim merama kvalitete u Nemačkoj razvijen i proizveden merni uređaj
Njemački industrijski dizajn u robusnoj i visokovrijednoj dvokomponentnoj izradi sa zaštitom IP54
Staklena površina od visokootpornog Blanview specijalnog stakla sa lakim održavanjem za prikaz više vrednosti sa jakim kontrastom i po danu
Kapacitativno Touch-upravljačko polje
Visokorezolucijski displej za istovkaiši prikaz dve merne vrednosti
Za brzo određivanje raspodjela vlage bez uništavanja u površinskim područjima do 4 cm
Alarmna funkcija za vlagu
Izbor meterijala za anhidrit i cementni premaz
Direktan prikaz mera u % ili CM%
Funkcija raster merenja putem USB-a pri aktivnom Software spoju
Uključujući Software za menadžment mernih podataka MultiMeasure-Studio (Download standardna verzija)
Merni opseg: 1 do 200 digit
Dubina merenja: do 40mm
Tačnost: 0,1 digit
Rezolucija: 0,1 digit
Princip merenja: kapacitivno
Prikaz merenja u: %mase ili CM%
Funkcije: Minimalna i maksimalna vrednost, hold funkcija, alarm, osvetljen displej, automatsko isključenje
Povezivanje: sa PC putem USB
Softver: MultiMeasure Studio software (opcija)
Napajanje: 4 x 1.5V LR6 AA
Dimenzije: 209 x 63 x 35 mm
Težina: 285 g
Naziv proizvoda : Trotec profesionalni vlagomer T 660
Šifra proizvoda : T660
Proizvođač : TROTEC alati
Uvoznik :
Zemlja porekla : Kina
Nastojimo da budemo precizni u opisu proizvoda, slika i cena, ali moguće je da
informacije
nisu kompletne i adekvatne.
Artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude i ne
podrazumeva se
da
su dostupni u svakom trenutku.